Adriana Matoshi pranon dhuratë romantike nga Keith

Adriana Matoshi pranon dhuratë romantike nga Keith

Aktorja e njohur ka pranuar një dhuratë shumë të bukur nga i dashuri i saj.

Keith i ka dërguar asaj një buqet me lule, këtë e ka bërë të ditur Adriana Matoshi përmes një fotografie në Instagram.


“Dashuria e jetës time” kur e them këtë e mendoj me gjithë zemren time. Nuk do të kërkoja për një partner më të mirë. Faleminderit Zotit që më bekoi me ty në jetën time. Dashuria ime për ty rritet çdo ditë. Mënyra se si me befason çdo ditë është e mahnitshme. Ti je një njeri kaq i mahnitshëm. Shihemi së shpejti”, – ka shkruar Adriana.

Kujtojmë se Adriana dhe Keith janë në lidhje tash e një kohë të gjatë dhe po e shijojnë romancen e tyre.

Lexo edhe

Video