Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Abraham mund të largohet nga Chelsea

Abraham mund të largohet nga Chelsea

Gjiganti anglez Chelsea mund të shes sulmuesin Tammy Abraham gjatë verës, raporton “The Athletic”.


Abraham ende nuk ka nënshkruar kontratë të re në “Stamford Bridge”, pasi që Olivier Giroud dhe Timo Werner thuhet se janë zgjedhje para tij, pavarësisht se është golashënuesi më i mirë i Chelsea-t këtë sezon, përcjell KosovaPress.

“Blutë” gjithashtu pritet që të jenë në garë për shërbimet e sulmuesit Erling Haaland këtë verë, gjë kjo që mund të ndikojë në largimin e Abraham.

Lexo edhe

Video

error: