A është kjo arsyeja e vërtetë që Jennifer Lopez vendosi t’i jep fund fejesës?

A është kjo arsyeja e vërtetë që Jennifer Lopez vendosi t’i jep fund fejesës?

Këngëtarja dhe aktorja Jennifer Lopez thuhet se ka prishur fejesën e saj me Alex Rodriguez për shkak të çështjeve të besimit.

Fillimisht u përfol se pabesia e Alex ishte fajtore për rënien e dashurisë, por një burim tha për revistën People, se J. Lo nuk mund t’i besonte plotësisht Rodriguez edhe para atyre thashethemeve.

“Ajo këmbënguli në ndarje. Ka shumë çështje të pazgjidhura. Ajo mendoi se nuk ishte në interesin e saj më të mirë të qëndronte me të,” tha një burim për People.

Pandemia gjithashtu ndikoi në marrëdhëniet e tyre. Meqenëse ata shiheshin çdo ditë, nuk kishte më shkëndija që fluturonin mes tyre.

Burimi nuk i konfirmoi ose mohoi thashethemet se Alex mashtroi Jennifer.


“Nëse ai e tradhtoi atë apo jo, nuk ka rëndësi. Ajo nuk do të tolerojë frikën e mashtrimit,” shton ai.

Më herët, u përfol se ylli i realitetit Madison LeCroy ishte arsyeja e ndarjes, por ajo e mohoi këtë.

“Ai më kontaktoi mua dhe shkëmbyem mesazhe, por përveç kësaj, nuk kishte asgjë … Unë kurrë nuk e pashë dhe nuk e preka. Ne ishim thjesht të njohur. Ai kurrë nuk mashtroi fizikisht të fejuarën e tij me mua,” tha Madison për Page Six.

Pas pushimit, Jennifer tha se do të mbeten miq me Alex dhe do të vazhdojnë të bashkëpunojnë në projekte të përbashkëta.

Lexo edhe

Video

error: