• December 10, 2023
  • Last Update December 10, 2023 7:25 pm
  • Prishtinë

Tjera

Shqipëri: Përndoqi një vajzë për disa muaj, arrestohet 33-vjeçari

Finalizohet nga Komisariati i Policisë Nr. 4, operacioni policor i koduar “Following”. Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr. 4, në vijim të punës për goditjen e

Erërat të forta në disa qytete shkaktojnë dëme në shtylla dhe përçues elektrikë

Erëra të forta janë raportuar sot në rajonin e Dukagjinit, Mitrovicës dhe të Prizrenit. Të dhënat e fundit nga KEDS paraqesin një situatë të përkeqësuar në

Abdixhiku i reagon ministrit Aliu për deklaratën se Kosova është projekt i përkohshëm

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku, ka reaguar pas deklaratës së Ministrit të Infrastrukturës, Liburn Aliu, i cili tha se “Kosova shtet i pavarur

Abonohu