• September 21, 2021
  • Last Update September 21, 2021 11:56 am
  • PrishtinĂ«
[ays_poll id=8]

Tjera

IKD: Deklaratat e dëshmitarëve në Dhomat e Specializuara të pakuptueshme

Në Dhomat e Specializuara të Kosovës (DhSK) në Hagë, të hënën, ka nisur dëgjimi i dëshmitarit të parë në gjykimin për krime lufte ndaj ish-pjesëtarit të

​COVID-19, 577 pacientë të shtrirë në spitalet e ShSKUK-së

Në Shërbimin Spitalor Klinik dhe Universitar të Kosovës (ShSKUK) janë të shtrirë në spitale 577 pacientë që po marrin shërbime shëndetësore. Prej tyre 455 me oksigjeno-terapi

Sulmohet një punëtor i spitalit të Mitrovicës, protestohet pas pak

Federata e Sindikatave të Shëndetësisë së Kosovës ka njoftuar se sot është sulmuar fizikisht një punëtor i Spitalit Rajonal të Mitrovicës në repartin e Ortopedisë. Ndërkohë,

Kurti: Përmirësimi i sistemit arsimor, misioni i yni

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, mori pjesë në hapjen virtuale të kampit ndërkombëtar veror “Edu Camp“ 2021, ku po marrin pjesë mbi 100 nxënëse

Abonohu

error: