• January 16, 2021
  • Last Update January 16, 2021 3:14 pm
  • Prishtinë

Tjera

Uran Ismaili: Arben Vitia dhe Armend Zemaj i ikën debatit për shëndetësinë

Ish-ministri i shëndetësisë nga radhët e PDK-së, Uran Ismaili, ka thënë se ka thënë se dy ministrat e fundit, Arben Vitia dhe Armend Zemaj, i ikën

Në PDK vazhdojnë aderimet, partisë i bashkohet edhe aktivisti i shoqatës shqiptaro-amerikane në

Kandidati për kryeministër nga radhët e PDK,së Enver Hoxhaj, ka njoftuar se sot ka aderuar edhe aktivisit i shoqatës shqiptaro-amerikane në New York, Arben Dautaj. Hoxhaj

Ambasada e Gjermanisë i dhuron Policisë së Kosovës pajisje në vlerë mbi 240

Ambasada e Gjermanisë në Prishtinë ka ndarë sot një donacion për Policinë e Kosovës, në të cilin përfshihen pajisje të shikimit gjatë natës, dylbi të imazhit

General Motors prezanton konceptin e taksisë fluturuese – video

Kompania amerikane General Motors ka prezantuar konceptin e një automjeti fluturues autonom që punon në parimin e dronit. Automjeti Cadillac fluturues futurist mund të ngrihet dhe

Abonohu

error: