• 3 Prill, 2020
  • Last Update Prill 2, 2020 9:06 pm
  • Prishtinë

Tjera

Gjermania teston aplikacionin për monitorimin e përhapjes së koronavirusit

Në Gjermani, zhvillimi i një aplikacioni të telefonit celular për të gjurmuar përhapjen e infeksionit të koronavirusit po zhvillohet me shpejtësi të lartë, dhe kancelarja gjermane

Google përgatit aplikacion për filma falas

Google po punon në një funksion të ri për aplikacionin e tij Play Movies, i cili lejon përdoruesit të shikojnë qindra filma falas, por me reklama

Reshitaj: Ordinancat private t’i dhurojnë QKMF-ve materialet shëndetësore

Deputetja e AAK-së dhe kryetarja e Komisionit për Shëndetësi në Parlamentin e Kosovës, Albena Reshitaj, i ka bërë thirrje ordinancave private shëndetësore që materialet dhe medikamentet

SHBA, mbi 3000 të vdekur nga COVID-19

Numri i personave që kanë humbur jetën si pasojë e koronavirusit në SHBA ka arritur mbi 3 000, sipas të dhënave të publikuara nga Universiteti Johns

Abonohu

error: