• October 3, 2023
  • Last Update October 3, 2023 7:41 pm
  • Prishtinë

Tjera

Tahiri: Shteti i Serbisë është direkt i përfshirë në sulmin terrorist

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së, Besnik Tahiri, ka ripërsëritur kërkesën për hetim ndërkombëtar për sulmin terrorist në veri të Kosovës. Tahiri ka thënë se shteti

Tre terroristët serbë dalin para Gjykatës

Tre terroristët e arrestuar në aksionin e të dielës në veri të Mitrovicës, janë dërguar në Gjykatën Themelore në Prishtinë, ku do të mbahet seanca. Në

Kurti: Ishte formacion terrorist i përkrahur nga Beogradi zyrtar

Janë ndezur qirinjtë për nder të policit të vrarë në krye të detyrës sot në Basnjë të Zveçanit. Të pranishëm në ndezjen e qirinjve ishte kryeministri

Fëmijët ia dalin më mirë në shkollë nëse baballarët lexojnë dhe luajnë me

Për disa baballarë, mund të jetë më mirë të shtrihen në divan sesa të luajnë me fëmijën e tyre pas një dite të vështirë në punë.

Abonohu