• August 8, 2020
  • Last Update August 8, 2020 3:01 pm
  • Prishtinë

Tjera

Besnik Krasniqi transferohet tek Prishtina

Ish-mbrojtësi i Ballkanit, Besnik Krasniqi është lojtari më i ri i klubit të Prishtinës. Një gjë të tillë e ka bërë të ditur vet klubi nga

Zemaj: Qytetarët e luginës së Preshevës mos të frikësohen në marrjen e shërbimeve

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj u ka bërë thirrje qytetarëve të luginës që të ndjehen të sigurtë dhe të mos kenë frikë në marrjen e shërbimeve

Osmani: Projektligji për pandeminë ka për qëllim mbrojtjen e shëndetit publik

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës Vjosa Osmani në seancën e sotme të Kuvendit duke prezantuar projektligjin për parandalimin dhe luftimin e pandemisë Covid-19, ka kërkuar nga

Reagon Federata e Gazetarëve Evropianë: Televizioni i Vetëvendosjes është servis i propagandës së

Federata e Gazetarëve Evropianë ka reaguar ashpër pasi Lëvizja Vetëvendosje dje publikisht ka lansuar edhe televizionin e saj. Televizioni i hapur nga lideri i kësaj partie,

Abonohu

error: