• September 25, 2021
  • Last Update September 25, 2021 5:12 am
  • PrishtinĂ«
[ays_poll id=8]

Tjera

Uran Ismaili flet për menaxhim të mirë të mbeturinave dhe Prishtinën e Gjelbër

Kandidati për kryetar të Prishtinës, Uran Ismaili ka thënë se brenda vitit të parë qeverisës rregullimi i infrastrukturës për menaxhimin e mbeturinave, deponive të tyre ilegale,

Policia: Nuk është e vërtetë se janë rrahur serbët në Bërnjak

Policia e Kosovës ka mohuar lajmin e publikuar në një media serbe kinse në afërsi të pikë kalimit kufitar në Bërnjak njësia speciale nga Prishtina ka

IKD: Deklaratat e dëshmitarëve në Dhomat e Specializuara të pakuptueshme

Në Dhomat e Specializuara të Kosovës (DhSK) në Hagë, të hënën, ka nisur dëgjimi i dëshmitarit të parë në gjykimin për krime lufte ndaj ish-pjesëtarit të

​COVID-19, 577 pacientë të shtrirë në spitalet e ShSKUK-së

Në Shërbimin Spitalor Klinik dhe Universitar të Kosovës (ShSKUK) janë të shtrirë në spitale 577 pacientë që po marrin shërbime shëndetësore. Prej tyre 455 me oksigjeno-terapi

Abonohu

error: