• July 7, 2020
  • Last Update July 6, 2020 9:59 pm
  • Prishtinë

Tjera

Mercedes gradualisht zbulon modelin S-Class – foto

Kompania gjermane së pari do të prezantojë një sistem të ri multimedial me një ekran të madh me prekje. Mercedes do të mbajë premierën në internet

Boeing ndërpret prodhimin e modelit 747

Boeing planifikon të ndërpresë prodhimin e modelit 747 për dy vjet. Zëdhënësi i kompanisë nuk ka konfirmuar dhe as hedhur poshtë pohimet për ndërprerjen e prodhimit,

Zbulohet vrima e zezë 8 mijë herë më e madhe se ajo që

Një vrimë e zezë, 8 mijë herë më e madhe se ajo që njohim, është zbuluar duke ngritur pikëpyetje të mëdha mes shkencëtarëve. Në revistën periodike

Hoti: Populli dhe qeveria amerikane do të mbeten simbol i frymëzimit për liri

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Avdullah Hoti ka dhënë një mesazh urimi për popullin dhe qeverinë amerikane me rastin e 4 Korrikut – Ditës së Pavarësisë

Abonohu

error: