• August 12, 2020
  • Last Update August 12, 2020 9:05 am
  • Prishtinë

Tjera

Mbretëria e Bashkuar pëson rënie të madhe ekonomike

Ekonomia e Mbretërisë së Bashkuar pësoi rënien e saj më të madhe të tremujorin e dytë të këtij viti, midis prillit dhe qershorit pasi masat e

Copy-Paste nuk do të jetë më njësoj

Gjithnjë e më shumë flitet se Microsoft po planifikon një Windows 10X të ri në pranverën e vitit 2021, por disa opsione të reja mund të

Në rast të kualifikimit, Drita do të përfitojë një shumë të madhe parash

Drita do të përfitojë një bonus prej 250 mijë dollarësh nga UEFA, nëse do të fitojë ndeshjen e sotme ndaj Linfield, e cila është finalja e

Shkencëtari kroat thotë se vaksina ruse mund të jetë e dëmshme

Njëri nga shkencëtarët më të famshëm kroatë Ivan Gjikiq thotë se njoftimi rus për krijimin e vaksinës antiCOVID-19 tingëllon si një lëvizje politike për presidentin Vladimir

Abonohu

error: