Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

7 persona të lënduar në një aksident trafiku në Llaushë të Skenderajt

7 persona të lënduar në një aksident trafiku në Llaushë të Skenderajt

Shtatë persona kanë mbetur të lënduar gjatë një aksident trafiku në fshatin Llaushë të Skenderajt.


Kështu ka bërë të ditur zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Mitrovicës, Avni Zaiti.

“Aksident trafiku me të lënduar ka ndodhur rreth orës 16:00, në një rrugë lokale në fshatin Llaushë të Skenderajt. Në aksident ishin të përfshira dy vetura, si pasojë e aksidentit dhe lëndimeve të pësuara shtatë (7) persona kanë kërkuar tretman mjekësor”, thuhet në njoftimin e Zaitit.

Lexo edhe

Video

error: