4 të infektuar me koronavirus gjatë 24 orëve në Kosovë

4 të infektuar me koronavirus gjatë 24 orëve në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë infektuar me koronavirus 4 qytetarë.


Bëhet e ditur se janë shëruar 49 pacientë dhe se aktualisht janë 196 raste aktive.

Asnjë person nuk ka humbur jetën.

Lexo edhe

Video