300 familje skamnore ndihmohen me ushqime e pako higjienike  

300 familje skamnore ndihmohen me ushqime e pako higjienike  

Komuna e Ferizajt ka bërë të ditur se 300 familje skamnore do të mbështeten me pako ushqimore e higjienike deri në përfundim të pandemisë.


Nisma ka ardhur nga një grup vullnetmirë biznesmenësh ferizajas që morën përsipër ndihmën, për t’u zgjeruar ditëve të ardhshme edhe nga mega-marketet dhe marketet, thuhet në njoftim.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: