3 raste të reja me Covid 19

3 raste të reja me Covid 19

Ministria e Shëndetësisë, ka bërë të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar edhe 3 raste të reja me koronavirus në Kosovë.

Janë testuar 62 qytetarë dhe aktualisht raste aktive janë 15.


Gjatë 24 orëve janë vaksinuar 20 qytetarë.

Një qytetarë është shëruar dhe asnjë nuk e ka humbur jetën.

Lexo edhe

Video