27 raste të reja me COVID-19 sot në Kosovë

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë konfirmuar 27 raste të reja me koronavirus nga 812 testime dhe fatmirësisht asnjë me përfundim fatal. Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se në 24 orët e fundit janë dhënë 151 doza të vaksinës kundër COVID-19. Prej fillimit … Continue reading 27 raste të reja me COVID-19 sot në Kosovë