15 minuta të mbetura, ky është rezultati mes Shqipërisë dhe Islandës

15 minuta të mbetura, ky është rezultati mes Shqipërisë dhe Islandës

Kanë kaluar 75’ minuta lojë në ndeshjen mes Shqipërisë dhe Islandës, ku rezultati vazhdon të jetë në favor të “kuqezinjëve”.


Shqipëria ende po avancon me rezultat minimal 1:0, ku golin e vetëm deri tani e ka shënuar Ermir Lenjani, përcjell KosovaPress.

Lenjani shënoi në minutën e 35’ për 1:0.

Lexo edhe

Video