1390 raste të reja me Covid 19 dhe një i vdekur

1390 raste të reja me Covid 19 dhe një i vdekur

Një person ka vdekur gjatë 24 orëve të fundit si pasojë e Covid-19, njofton Ministria e Shëndetësisë. Janë konfirmuar edhe 1 mijë e 390 raste të reja.


Po ashtu bëhet e ditur për 871 qytetarë të shëruar, teksa aktualisht janë 9 mijë e 230 raste aktive.

Lexo edhe

Video