​Zhduket një grua në Suharekë

​Zhduket një grua në Suharekë

Një burrë nga Suhareka ka raportuar se gruaja e tij ka dalë nga shtëpia dhe se ende nuk është kthyer.


Në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës bëhet e ditur se rasti ka ndodhur më 3 shkurt, dhe se ende nuk dihet vendndodhja e saj.

Rasti është duke u hetuar.

Lexo edhe

Video