​Zhduket një e mitur në Prishtinë

​Zhduket një e mitur në Prishtinë

Një e mitur është raportuar se është zhdukur në Prishtinë.


Në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës bëhet e ditur se lidhur me rastin ka njoftuar nëna e saj.

Ajo ka thënë se vajza e saj e mitur ka dalë nga shtëpia dhe nuk e di vendndodhjen e saj.

Lexo edhe

Video