​Zhduket një e mitur në Klinë

​Zhduket një e mitur në Klinë

Zhduket një e mitur në Klinë

Një vajzë është zhdukur në Klinë dhe për pasojë familja nuk di asgjë për të që nga e shtuna.


Në raportin e Policisë së Kosovës bëhet e ditur se rastin e ka raportuar motra e saj, shtetase e Shqipërisë.

“Klinë 13.05.2023-NN. Me datë 15.05.2023 ankuesja femër Shqiptare, shtetase e Shqipërisë, ka njoftuar policinë se motra e saj e mitur, ka dalë nga shtëpia ku jeton dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj”, thuhet në raportin 24-orësh.

Bëhet e ditur se rasti është nën hetime.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.