​Zhduket një djalë në Ferizaj

​Zhduket një djalë në Ferizaj

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka marrë informacione se një djalë është zhdukur në Ferizaj.


Në raportin 24-orësh të Policisë bëhet e ditur se rasti është duke u hetuar.

“Ankuesja femër kosovare ka njoftuar se djali i saj, mashkull kosovar është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport.   

Lexo edhe

Video