​Zhduket 17-vjeçari nga Hajvalia

​Zhduket 17-vjeçari nga Hajvalia

Një 17-vjeçar nga Hajvalia është zhdukur tash e dy javë.


Për zhdukjen e tij në polici ka raportuar nëna e tij, duke thënë se ai u largua nga shtëpia pasditen e 4 qershorit dhe se nga ajo ditë nuk është kthyer më.

“Ankuesja femër  kosovare ka raportuar se më datën e lartcekur nga shtëpia është larguar djali i saj i moshës 17 vjeçare i cili deri me tani nuk është kthyer në shtëpi dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e tij”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

Lexo edhe

Video

error: