​Zhbllokohet rezultati në ndeshjen Angli-Senegal

​Zhbllokohet rezultati në ndeshjen Angli-Senegal

Ka ndryshuar tashmë rezultati në ballafaqimin ndërmjet Anglisë dhe Senegalit që po luftojnë për një vend në çerekfinale të Kampionatit Botëror.

Në minutën e 39’ të ndeshjes Anglia ka kaluar në epërsi me golin e realizuar nga mesfushori Henderson pas asistimit nga Bellingham, raporton KosovaPress.


Ky ishte goli i tij:

Lexo edhe

Video