​Zhbllokohet rezultati në ndeshjen Real Madrid-Eintracht Frankfurt

​Zhbllokohet rezultati në ndeshjen Real Madrid-Eintracht Frankfurt

Zhbllokohet rezultati në ndeshje Real Madrid-Eintracht Frankfurt

Ka ndryshuar tashme rezultati në ndeshjen e Superkupës së Evropës ndërmjet Real Madridi dhe Eintracht Frankfurtit.

Pas 37’ minutave lojë skuadra spanjolle ka kaluar në epërsi dhe realizues i golit ishte Davide Alaba, transmeton KosovaPress.


Deri te shënimi i golit, skuadra gjermane ishte më e mirë në fushë sa i përket rasteve të krijuara.

Ja goli:

Lexo edhe

Video