​Zhbllokohet rezultati mes Spanjës dhe Gjermanisë

​Zhbllokohet rezultati mes Spanjës dhe Gjermanisë

Ka ndryshuar tashmë rezultati në ndeshjen e Kampionatit Botëror ndërmjet Spanjës dhe Gjermanisë.

I deshën që të kalonin mbi një orë lojë që të tundej rrjeta në këtë ndeshje dhe këtë e bëri Alvaro Morata duke ia dhënë epërsinë Spanjës ndaj Gjermanisë në minutën e 62-të, raporton KosovaPress.


Morata hyri në lojë në minutën e 54’ zi zëvendësues i Ferran Torres dhe e gjeti menjëherë golin.

Lexo edhe

Video