​Vrasje dhe vetëvrasje, policia jep detaje të tjera për ngjarjen në “Emshir”

Hetimet për vdekjen e dy personave në lagjen “Emshir” në Prishtinë tregojnë se bëhet fjalë për një vrasje dhe vetëvrasje. Kështu ka bërë të ditur për KosovaPress zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Prishtinës, Agron Borovci “Nga këqyrja e vendit të ngjarjes – kryerjes së ekzaminimeve forenzike të deritanishme si dhe veprimeve të … Continue reading ​Vrasje dhe vetëvrasje, policia jep detaje të tjera për ngjarjen në “Emshir”