​Vetëplagosjet me armë

​Vetëplagosjet me armë

Një person përderisa ishte duke pastruar armën, është vetë plagosur në shuplakë të dorës.


Rasti ka ndodhur në Fushë Kosovë. I plagosuri është dërguar për tretman mjekësor në QKUK, ndërsa njësiti policor ka konfiskuar armën-pistoletë me një karikator me dy fishek dhe një gëzhojë.

Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt.

Lexo edhe

Video

error: