​Vdes vëllai i trajnerit Tahir Batatina

​Vdes vëllai i trajnerit Tahir Batatina

Ka vdekur sot vëllai i trajnerit të Llapit Tahir Batatina, Alush Batatina.


Lajmi e ka dhënë vetë trajneri Batatina përmes një njoftimi në profilin e tij në “Facebook”, përcjellë KosovaPress.

“Do të na mungosh përgjithmonë vëllai ynë të gjithëve por mua më së shumti sepse bëre gjithçka për mua që nga shkollimi deri tek sot ku jam. Allahu na takoftë në xhenet së bashku .Të Allahut jemi dhe ti ai do te kthehemi.”, ka shkruar Tahir Batatina.

Lexo edhe

Video