​Vdekje e dyshimtë në Çagllavicë

​Vdekje e dyshimtë në Çagllavicë

Një person është gjetur i shtrirë pa shenja jete në një market në Çagllavicë.


Në raportin e Policisë së Kosovës bëhet e ditur se në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse si dhe mjeku kujdestar i cili ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar për obduksion.

Lexo edhe

Video