​Vazhdon zbrazja e Prishtinës, shkon në tetë numri i futbollistëve të larguar ditën e sotme

​Vazhdon zbrazja e Prishtinës, shkon në tetë numri i futbollistëve të larguar ditën e sotme

Vazhdon zbrazja e Prishtinës, shkon në tetë numri i futbollistëve të larguar ditën e sotme

Një ditë jashtëzakonisht interesante sot për klubit e futbollit Prishtina ku po vazhdon numri i madh i largimeve të lojtarëve nga kjo skuadër.


Tashmë ka shkuar në tetë numri i futbollistëve që kanë shkëputur kontratat më këtë skuadër, raporton KosovaPress.

Pas katër të parëve që u zyrtarizuan më herët gjatë ditës, në orët e pasdites janë larguar edhe dy portierë, Betim Halimi dhe Eglant Haxho si dhe dy futbollistëtë 𝙎𝙖𝙢𝙪𝙚𝙡 𝙈𝙤𝙣𝙚 dhe 𝙂𝙖𝙪𝙩𝙝𝙞𝙚𝙧 𝙈𝙖𝙣𝙠𝙚𝙣𝙙𝙖.

Lexo edhe

Video