​United kërkon fitore ndaj Brentfordit në Premier Ligë, formacionet zyrtare

​United kërkon fitore ndaj Brentfordit në Premier Ligë, formacionet zyrtare

Në kuadër të javës së 22-të të Premier Ligës Manchester United do të ballafaqohet me skuadrën e Brentofordit.

Kjo ndeshje starton nga ora 21:00 në stadiumin “Brentford Community”, transmeton KosovaPress.

Te “Djajtë e Kuq” mungojnë emra si Bally, Pogba dhe Bissaka.


Këto janë formacionet zyrtare:

Brentfordi: Lossi, Pinocck, Jansson, Bech, Roerslev, Janse,, Nergaard, Janelt, Canos, Mbeumo, Toney

Manchester United: De Gea, Lindelof, Ronaldo, Greenwood, Fred, Fernandes, Varane, Dalot, Telles, Elanga, McTominay

Lexo edhe

Video