​Tjetër përforcim nga Llapi

​Tjetër përforcim nga Llapi

Fituesi i Kupës së Kosovës Llapi po vazhdon për përforcime të njëpasnjëshme në mënyrë që skuadra të jetë sa më e përgatitur për garat evropiane.

Sot, skuadra nga Superliga e Kosovës ka prezantuar mbrojtësin Dion Miftari, përcjellë KosovaPress.


“Mbrojtësi i majtë i lindur në Londër më 09.08.2001, i gjatë 1.78 cm, bashkohet edhe zyrtarisht me Llapin për garat evropiane dhe edicionin e ri.”

“Ai së fundmi ishte pjesë e NK Brezice 1919 dhe vie si përforcim shtesë për të ardhmen e klubit.”, thuhet në njoftimin e klubit.

Lexo edhe

Video

error: