​Tjetër fitore për Llapin, Dukagjini e Liria ndajnë pikët

​Tjetër fitore për Llapin, Dukagjini e Liria ndajnë pikët

 Në kuadër të xhiros së tretë të Superligës së Kosovës në futboll, Llapi ka regjistruar një tjetër fitore tejet të rëndësishme, dhe atë me përmbysje të rezultatit.


Skuadra e trajneri Tahir Batatina ishte në disavantazh përballë Fushë Kosovës 1-0 pas golit të realizuar nga Krasniqi në minutën e 28’, por skuadra nga Podujeva përmbysi gjithçka në pjesën e dytë me dy gola të realizuara nga Blakqori në minutën e 49’ dhe Hyseni në të 76-tën, raporton KosovaPress. Në ndeshjen tjetër të ditës, atë ndërmjet Dukagjinit dhe Lirisë nuk është shënuar asnjë gola dhe skuadra u ndanë të kënaqura me nga një pikë nga ky ballafaqim

Lexo edhe

Video