Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

​Startojnë sfidat e Ligës së Kampionëve, përballen Chelsea – Porto dhe PSG – Bayern

​Startojnë sfidat e Ligës së Kampionëve, përballen Chelsea – Porto dhe PSG – Bayern

Kanë filluar dy ndeshjet e mbrëmjes së sotme në kuadër të garës më prestigjoze evropiane, Ligës së Kampionëve.

Bayerni, Psg, Chelsea dhe Porto janë skuadrat që po kërkojnë një vend ndër katër më të mirët e Evropës.


Chelsea ka shënuar fitoren me rezultat 2-0 në ndeshjen e parë ndaj Portos, kurse PSG triumfoi me rezultat 3-2 në “Allianz Arena”.

Ndeshjet kanë filluar nga ora 21:00.

Lexo edhe

Video

error: