​Spektakël i paparë në ndeshjen Juventus-Milan, mbyllet me këtë rezultat pjesa e parë

​Spektakël i paparë në ndeshjen Juventus-Milan, mbyllet me këtë rezultat pjesa e parë

Ka përfunduar tashmë pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Juventusit dhe Milanit, e vlefshme për xhiron e katërt të Serie-A.

Rezultati është 1-0 në favor të Juventusit që e gjeti golin pas vetëm katër minutavë lojë, përcjellë KosovaPress.


Ndeshja është duke u zhvilluar me ritëm të lartë, me të dy skuadrat që po ofrojnë futboll cilësorë dhe me shumë raste shënimi.

Për Milanin nga loja është larguar Simon Kjaer për shkak të lëndimit dhe i cili është zëvendësuar nga Kalulu.

Lexo edhe

Video