​Sjellje e pahijshme e Barellas, përjashtohet nga loja-video

​Sjellje e pahijshme e Barellas, përjashtohet nga loja-video

Ka ndodhur një incident aspak i hijshëm në sfidën e Ligës së Kampionëve ndërmjet Real Madridit dhe Interi në “Santiago Bernabeu”.

Ku po zhvillohej minuta e 62’ e ndeshjes, ndodhi një ndërhyrje e forte e Militaso ndaj Nicolo Barellas i cili përfundoi duke u përplasur në reklamat rreth fushës dhe pas kësaj italiani reagoi ashpër duke e goditur me gusht në këmbë lojtarin e Real Madridit, transmeton KosovaPress.


Kjo e fundit ra në syrin e gjyqtarëve dhe Barella u ndëshkua direkt me karton të kuq.

Lexo edhe

Video