​Shqipëri-San Marino, mbyllet me këtë rezultat pjesa e parë

​Shqipëri-San Marino, mbyllet me këtë rezultat pjesa e parë

Në stadiumin “Air Albania” ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Shqipërisë dhe San Marinos.


Skuadra e trajneri Edi Reja ka shkuar në pushim me epërsi minimale 1-0, përcjellë KosovaPress.

Golin e vetëm e ka realizuar Rey Manaj pas 32’ minutave lojë.

Lexo edhe

Video

error: