​Shënohet goli i parë në ndeshjen Angli-Iran

​Shënohet goli i parë në ndeshjen Angli-Iran

Ka ndryshuar rezultati në ndeshjen ndërmjet Anglisë dhe Iranit, e vlefshme për grupin B të Kampionatit Botëror.

Goli i parë erdhi në minutën e 35’ me Anglinë që ka kaluar në epërsi me golin e realizuar nga Bellingham, raporton KosovaPress.


Anglezi realizoi nga afërsia me kokë dhe ky ishte goli i tij:

Lexo edhe

Video