​Sfidë e zjarrtë mes Shqipërisë e Italisë, Broja largohet i lënduar

​Sfidë e zjarrtë mes Shqipërisë e Italisë, Broja largohet i lënduar

Është ndezur jashtëzakonisht shumë sfida ndërmjet Shqipërisë dhe Italisë në “Air Albania”.


Kuqezinjt po e kërkojë me ngul golin e barazimit të cilin ishin shumë afër që ta realizonin kur Myrto Uzuni goditi shtyllën, raporton KosovaPress.

Lajm i keq për Edi Rejën është lëndimi i qendërsulmuesit Armando Broja i cili u largua nga loja në minutën e 50’ dhe u zëvendësua nga Odise Roshi.

Lexo edhe

Video