​Salah shënon, Napoli në disavantazh – video

​Salah shënon, Napoli në disavantazh – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në ndeshjen tejet interesante mes Liverpoolit dhe Napolit, ku nikoqirët kanë gjetur golin të parët në stadiumin “Anfield Road”.

Gjiganti anglez, Liverpool ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen kundër Napolit, përmes golit të shënuar nga Mohamed Salah, raporton KosovaPress.


Salah shënon në minutën e 85’ për 1:0.

Golin e gjeni më poshtë.

(14) manksa on Twitter: “Liverpool’s first goal , Salah 🎥 : #LiverpoolNapoli #Liverpool #Napoli #MoSalah #uefachampionsleague #UCL https://t.co/wnfBEG5Cy1” / Twitter

Lexo edhe

Video