​Rritje e lehtë e rasteve aktive me COVID

​Rritje e lehtë e rasteve aktive me COVID

Aktualisht janë 65 raste aktive me COVID-19.

Në 24-orët e janë shënuar 14 raste të reja me koronavirus, dhe nuk ka pasur asnjë të vdekur nga COVID-i.


Ndërkohë janë shëruar 9 qytetarë.

Numri i përgjithshëm i të shëruarve është 225 mijë e 169.

Lexo edhe

Video