​Rrahje mes nxënësve në Prishtinë-VIDEO

​Rrahje mes nxënësve në Prishtinë-VIDEO

Një rrahje mes nxënësish ka ndodhur paraditen e së mërkurës në Prishtinë.

Rrahje nisi nga dy nxënës e që më pas u përfshinë edhe nxënës të tjerë.


Rrahje mes nxënësve ndodhi para xhamisë “Kadirie” në lagjen e “Muhaxherëve.

Në videot e dërguara në KosovaPress ku shihet rrahje mes nxënësve, shihet edhe ndërhyrja e një kalimtari i cili mundohet që të qetësoj situatën dhe t’i shpërndaj nxënësit aty.

Më poshtë sjellim videon:

Lexo edhe

Video