​Rezultatet e dy ndeshjeve të Superligës pas pjesës së parë

​Rezultatet e dy ndeshjeve të Superligës pas pjesës së parë

Kanë përfunduar 45 minutat e para të dy ndeshjeve të ditës së sotme në Superligën e Kosovës.


Ballkani dhe Dukagjini janë duke luajtur baraz 1-1. Për Ballkanin shënoi Krasniqi, kurse për Dukagjini Shala, përcjellë KosovaPress.

Në ndeshjen tjetër Malisheva është duke e mposhtur Prishtinën me rezultat minimal 1-0 me golin e realizuar nga Hyseni në minutën e 12’ të ndeshjes.

Lexo edhe

Video