​Resort Blue Mare me ofertë fantastike për muajin qershor

​Resort Blue Mare me ofertë fantastike për muajin qershor

Paketat e qershorit janë këtu dhe vendet janë të limituara në Resort Blue Mare! Nxitoni të rezervoni vendin tuaj me paketën all inclusive 55€ personi!

Te përfshira në çmim:

✔️Akomodimi

✔️Mëngjesi (07:30-09:30),Dreka (12:00-14;00) & Darka (19:00-21:00)

✔️Pije te përcaktuara pa limit nga ora 07:00-21:00

✔️Pishina verore

✔️Plazhi privat

✔️Shezllonet ne plazh & pishinë


✔️Kënd lojërash për fëmijë

✔️Parkim & Wi-Fi

✔️Shërbim recepsioni 24 orë.

Politikat e fëmijëve janë:

Nga 0 deri ne 4.99 vjeç – falas.

Nga 5 deri ne 11.99 vjeç – 50% zbritje.

Mbi 12 vjeç vlere e plote.

Check-in : në orën 14:00.

Check-out : në orën 11:00.

Lexo edhe

Video