​Poloni-Argjentinë, kalojnë 25 minuta lojë, ky është rezultati

​Poloni-Argjentinë, kalojnë 25 minuta lojë, ky është rezultati

Kanë kaluar tashmë 25 minuta lojë në stadiumin “974” aty ku po ballafaqohen Polonia dhe Argjentina.


Kjo sfidë është direkte sa i përket asaj se cila nga këto dy kombëtare do të vazhdojnë tutje në fazën tjetër të Kampionatit Botëror, por edhe më tutje nuk është shënuar asnjë gol raporton KosovaPress.

Argjentina është duke e dominuar ndeshje, Me Lionel Messin që e ka rrezikuar dy herë portën e polakëve.

Lexo edhe

Video