Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

​Parashikimi i motit

​Parashikimi i motit

Sot parashihet të mbajë mot me vranësira të shpërndara dhe me diell.

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -3 deri -2 gradë celsius.


Ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 3-5 gradë celsius.

Do të fryjë erë nga veriperëndimi dhe juglindja me shpejtësi 1-11 m/s.

Lexo edhe

Video

error: