​Nuk ka rezultat të mirë ne pjesën e parë, thellohet kriza për Ronald Koeman

​Nuk ka rezultat të mirë ne pjesën e parë, thellohet kriza për Ronald Koeman

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Cadizit dhe Barcelonës, ndeshje kjo e vlefshme për xhiron e gjashtë të La Ligas në Spanjë.

Megjithëse me një posedim të lartë pre 78 përqind, skuadra e Ronald Koeman nuk e ka gjetur rrugën e golit brenda 45 minutave të para, përcjellë KosovaPress.


Trajneri holandez është duke kaluar nëpër një periudhë të vështire me gjigantin spanjoll aq sa flitet edhe për shkarkimin e tij dhe tashmë kanë filluar të përmenden edhe mera që mund ta pasojnë.

Pjesa e dytë është do të jetë një mundësi e mirë që kjo ecuri të ndryshohet në të mirë të Ronald Koeman.

Lexo edhe

Video