​Njofton skuadra e Superligës: Jemi bërë me autobus të personalizuar

​Njofton skuadra e Superligës: Jemi bërë me autobus të personalizuar

Skuadra e Superligës së Kosovës KF Dukagjini ka bërë të ditur se nga sot ekipi është pajisur me autobus i cili do të shërbejë për udhëtimin e skuadrës.

Ky investim vjen në vazhdën e angazhimeve për përmirësimin e kushteve të skuadrës, përcjellë KosovaPress.

Ky është njoftimi i plotë o KF Dukagjinit:


Klubi futbollistik Dukagjini, nga tani edhe zyrtarisht bëhet me autobusin e saj te personalizuar!

Ne vazhdën e organizimit për te krijuar kushte sa ma te mirë për futbollistët dhe shtabin teknik nga tani është siguruar edhe autobusi zyrtare i klubit, i personalizuar me logon dhe mbishkrimin “Dukagjini & Hithat”.

Për një rrugë të mbarë dhe shumë udhëtime.

Lexo edhe

Video